Käsitööpood


Pitsu käsitööpood on suurim aastaringselt tegutsev käsitööpood Hiiumaal. Meil on müügil laias valikus Hiiumaa naiste näputööd, meeste meisterdamisi, suveniire ja kingitusi. Valik on rikkalik ja muutub pidevalt.pitsu

Meilt leiab Hiiumaa teemalisi suveniire ja kingitusi, käsitööseepe, puidust tooteid, ehteid, punutisi, keraamikat, klaasimaale ja-vitraaze. Kootud, heegeldatud ja vilditud tooteid, mille valmistamiseks on kasutatud eriti pehmet Hiiumaa lammaste villast lõnga.

Peame lugu Hiiu naljast. Meie valikus on omapärase Hiiu nalja ja kiiksuga tooteid. Lisaks veel meie endi poolt kootud kaltsuvaibad ja muidugi PITSUD, ilma nendeta poleks Pitsu poodi olemaski.

 Galerii


 

Uudised

 

Pitsu OÜ esitatud projekt: KINDAKIRJADEGA TEKSTIILTOODETE JA TURUNDUSKONTSEPTSIOONI VÄLJATÖÖTAMINE sai 08.07.2016 PRIA poolt positiivse otsuse. Koos partneritega töötame välja  kodutekstiili tooted, mis on ainest saanud erinevatest kindakirjadest. Kujundame pakendid, täiustame e-poodi. Kujundame ja soetame müügiks ning väljapanekuks vajalikku tooteinventari.

 

 

 

Kindakirjased kodutekstiilid leiate e-poest.

Uudised

Pitsu pood avatud:

Teisipäev - reede 11.00 - 17.00

Laupäeval  10.00-14.00

Muudel aegadel kokku leppimiseks helistada  tel. 50 42 394

 

Pitsu pood asub Tormi Kaubanduskeskuses - Heltermaa mnt.14a  Kärdla. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kõige värskemad uudised leiate Pitsu kästööpood FB lehelt.